Co je únikovka?

Hodiny tikají, stihnete vyřešit úkol než skončí časový limit?

Úniková hra je hra, při níž jsou její účastníci uzavřeni v místnosti či místnostech, kde společně plní jednotlivé úkoly, které vedou k vyřešení celého případu. Po zdolání všech nástrah se účastníkům povede samostatně opustit prostory hry (Hru dokončí). Hráči se v krátké době musí zorientovat, nalézt stopy či indicie, které jim pomohou při plnění navazujících úkolů a logických hádanek.

Hráči zažívají na vlastní kůži fyzické dobrodružství, při kterém používají logické myšlení, spolupracují s kolegy a dokáží pružně reagovat na změny v ději hry. Každá hra má stanoven svůj vlastní časový limit, takže hráči jsou podvědomě pod časovým tlakem. Vlastní Escape games vznikly z počítačových her. Oproti počítačovým hrám Únikové hry nabízí právě tu možnost vyzkoušet si to na "vlastní kůži".

Osm unikátních her.

Vyberte si tu svou!

Každá hra zaručí jiný druh zábavy a adrenalinu. Chcete se vydat po stopách novináře, navštívit tajuplný bunkr, či vyzvat protivníky ne dvou jedinečných revolučních úkovkách? Na své si přijdou i ti nejmenší. Mohou se vydat do kouzelného pokoje, skrývající nejedno překvapení, či se naplno zasnít v našem Snu.

Inteligentní zábava

  • Příběh
  • Překvapení
  • Atmosféra

Naše hry cílí na komplexní pobavení hráčů. Nabízí účastníkům propracované příběhy, jejichž dějové linie jsou variabilní na základě vstupního rozhodnutí. Mají své kouzlo a nezaměnitelnou atmosféru! Na hráče čeká překvapení, napětí, ale také humor spojený s nacházením různých předmětů či při řešení dílčích úkolů. Do hry budete vtaženi ještě dříve, než začne a bude jen na Vás, s čím do ní vstoupíte. Šikovné týmy čeká i něco navíc..

 

Rezervovat

Kontakt

Všechny naše provozovny jsou velmi dobře dostupné. Pro nejaktuálnější informace si nás přidejte na  Facebooku, nebo sledujete náš Twitter!


Novinář / Pokoj

Bunkr

Sen / Hvězda / Hrdina / Oslavy

Vězení / Případ

 

IČO: 05729262
Odpovědná osoba: Jindřich Marek