Poslední šance: 
Sen - 16.07. (11:30
Hrdina - 16.07. (11:30
Novinář - 16.07. (15:00

Vězení a Novinář - 100 minut

Vězení a Novinář - 100 minut

Vězení

Za studené války bylo tajnou službou v jednom protiatomovém bunkru vybudováno tajné vězení. Toto místo bylo využíváno pro dočasné věznění různých agentů jiných tajných služeb. Asi bychom se o to místě nikdy nedozvěděli, nebýt jednoho agenta CIA.

Tomu se totiž podařilo, za dosud nevysvětlených okolností, uniknout. V důsledku úniku informací bylo vězení považováno tajnou službou za zdiskreditováné a dále již nebylo používáno. Postupem času upadlo v zapomnění. Po změně režimu byly prostory navráceny původnímu majiteli, který vězení objevil v téměř neporušeném stavu. Dosud se však nikomu nepodařilo zjistit, jak se agentovi podařilo z vězení uniknout, aniž by byl prozrazen.

Podaří se ti to dříve, než vyprší čas střídání stráží?

Rezervovat

Novinář

Novinář Carl Bernstein získal v roce 1973 Pulitzerovu cenu za rozkrytí aféry Watergate. Při předávání tohoto ocenění prohlásil, že je na stopě ještě většímu a kontroverznějšímu případu, proti kterému je aféra Watergate pouze kapkou v moři. Stáhl se do ústraní a začal pracovat na odkrývání stop. V roce 1975 však znenadání zmizel, aniž by stihl cokoli zveřejnit.

Při rozhovoru s jeho bývalým kolegou Bobem Woodwardem bylo zjištěno, že dočasně pracoval v utajení v ČR, neboť potřeboval navázat kontakty s různými lidmi napříč celou Evropou. Po pár letech byla objevena jeho pracovna, ale důvod jeho zmizení objasněn nebyl.

Vydejte se po stopách ztraceného Novináře a zjistěte, co zapříčinilo jeho zmizení. 

Rezervovat

Informace o rozšířených verzích
100 minutové verze únikových her Vězení a Novinář nabízí kromě delšího hracího času také několik dalších rozšířených úkolů, které jsou dostupné pouze pro tyto prodloužené verze. 100 minutové verze těchto her je možné nastavit pouze v dospělé obtížnosti. (dětské obtížnosti jsou pouze pro 60ti minutové verze)

1 - 2 hráči 2-7 hráčů
100 minut 100 minut
Dárek Dárek
Vstupní překvapení Vstupní překvapení
Středně těžké Středně těžké
Informace Doražte o 15 minut dříve

Bunkr

Kontakt

Všechny naše provozovny jsou velmi dobře dostupné. Pro nejaktuálnější informace si nás přidejte na  Facebooku, nebo sledujete náš Twitter!


Novinář / Pokoj

Sen / Hvězda / Hrdina / Oslavy

Vězení / Případ

 

IČO: 05729262
Odpovědná osoba: Jindřich Marek